מירי בבי מספרת לנו על הרגלי הריצה שלה:

אני רצה, פשוט רצה, לא מודדת זמנים, כן מודדת דופק (אני חייבת, בגלל בעיה רפואית). אין לי זמן מטרה, אני פשוט נהנית לרוץ, מתמידה באהבה הגדולה שלי 4 שנים. אני פוגשת עוד מאוהבי ריצה כמוני במירוצים: עד כה רצתי במרתון תל-אביב, ירושלים ומצדה. בגלל הבעיה הרפואית שלי, אסור לי להשתתף במרתון שלם, אלא רק בחלקו. ועדיין, אין מאושרת ממני באירועים האלה.

לפני שהכרתי את בגדי הספורט של רוני נהגתי לרכוש רק חולצות ספורט עבור התחביב שלי. רצתי עם חצאית רגילה ומתחת לה – מכנסיים. חיפשתי בקדחתנות משהו יותר מקצועי ונוח – חצאיות ספורט עם מכנסיים. לרוני הגעתי לאחר חיפוש באינטרנט. התאהבתי במוצרים שלה וגם בה. בהמשך רכשתי חצאיות ספורט בצבעים שונים וחצאית-מכנסיים באורכים שונים. המוצרים לא מתקלקלים לי והם עברו אולי 40 כביסות מאז שרכשתי, אם לא יותר…הם תמיד נראים כמו חדשים עליי!

אני אוהבת לרוץ קרוב לבית שלי. אין כמו נוף אורבני כשרצים. אני גרה ברמת-גן, קרוב לרחוב בן-גוריון. הריצה שלי מתחילה מוקדם מאוד בבוקר, כשאין כמעט מכוניות ואנשים באוויר הפתוח. אני אוהבת לרוץ לבד, לפני העבודה. רק אני, הרוח והריצה. שעה וחצי עוברת לה די מהר. באוזניות שלי מתנגנת מוזיקה מהפלייליסטים שאני מכינה לעצמי ביוטיוב.